Füüsikaülesannete lahendamise võistlus "Kajakas"

17. detsembril toimus veebipõhine füüsikaülesannete lahendamise võistlus "Kajakas". Ülesanded olid nii koolifüüsikaga seotud teemadel kui ka igapäevaelulistest valdkondadest, mis eeldasid õpilastelt head intuitsiooni ja olukordade piltliku ettekujutamise võimet. 9. klasside arvetuses saavutas Karl Mihkel Seenmaa 9d (juhendaja Alge Ilosaar) IV koha. Viimsi Kooli esindasid veel:

Kadri Orumaa 12b (juhendaja Ingrid Rõigas), Laura Lisa Rikkand 9e (juhendaja Ingrid Rõigas), Helena Grete Lillepalu 9c (juhendaja Alge Ilosaar), Mihkel Kaalep 9d (juhendaja Alge Ilosaar), Janar Velleste 9e (juhendaja Ingrid Rõigas), Carmen Meinson 9b (juhendaja Alge Ilosaar), Karl Joosep Kahk 9d (juhendaja Alge Ilosaar), Maria Helena Vallikivi 12b (juhendaja Ingrid Rõigas), Peeter Aleksander Paju 9b (juhendaja Alge Ilosaar), Pilleriin Väster 9f (juhendaja Ingrid Rõigas), Sander Saluste 9d (juhendaja Alge Ilosaar), Martin Pankratov 12b (juhendaja Ingrid Rõigas), Kristjan Süvaorg 12b (juhendaja Ingrid Rõigas), Teet Simson 9a (juhendaja Ingrid Rõigas), Meeli-Mari Napp 9f (juhendaja Ingrid Rõigas) ja Karl-Hendrik Muuga 12b (juhendaja Ingrid Rõigas).