Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Kogemuste Koda tegevusmeetodite kasutamisest tundides

26. jaanuaril toimus järjekordne õpetajate kogemuste koda Erasmus+ projekti "21. sajandi õppija" õpirändel omandatud teadmiste ja oskuste jagamiseks. Matemaatikaõpetaja Liisu Jallai osales oktoobris Horvaatias toimunud koolitusel “Tegevusmeetodid motivatsiooni ja kvaliteedi tõstmiseks õpikeskkonnas” ning kasutas saadud teadmisi oma matemaatikatundides. 

Kogemuste Kojas tehti läbi praktilisi harjutusi ning Liisu jagas teadmisi, mis kaasnevad mängude kasutamisega tunnis. Liisu enda õpilased tagasisidestasid tunde, kus õpetaja erinevaid meetodeid kasutas ning valdavalt oli tagasiside positiivne. 9. klassi õpilased ootasid matemaatikatunde, sest igas tunnis oli neil mõni uus meetod, mis aitas neil grupis paremini töötada või tegi tunni vaheldusrikkamaks. 

Kogemuste kojas osalesid peamiselt Viimsi kooli õpetajad, kuid hea meel oli ka selle üle, et ka Haabneeme koolist oli üks osaleja. 

Järgmised kogemuste kojad juba kevadel.

Loe projektist ja õpirännetest koolitusblogist koolitusblogi.wordpress.com