Ülevabariigiline konkurss „Nutikad õpilastööd 2015“

5e klassi õpilase Meribel Kuusiku töö "Raamatukaaned" pälvis üleriigilisel konkursil "Nutikad õpilastööd 2015" žürii tunnustuse – „Omapärane materjali kooslus". Üleriigilise konkursi eesmärk oli ergutada noorte huvi tehnoloogia ainevaldkonna vastu ja populariseerida tehnoloogia rakendusi ning väärtustada loovat eneseteostust. Lisaks rikastada tehnoloogia valdkonna õppeaineid nutikate õpilastöödega nii, et nende tegemine on õpilastele huvitav ja loominguline ning õpetuslik/kasvatuslik seda nii poistele kui ka tüdrukutele. Meribeli töös toodi välja erinevate tehnikate kasutamist ning nimetati seda ilusaks ning isikupäraseks, mida on võimalik kasutada kooliõpikute edukaks ja pikaajaliseks hoiustamiseks.