Suurepärased tulemused saksa keele olümpiaadilt!

Neljapäeval, 3. märtsil toimus Jüri Gümnaasiumis maakondlik saksa keele olümpiaad, kus näitasid suurepäraseid teadmisi Viimsi Kooli õpilased. 6. klasside arvestuses saavutas II koha Eliisabet Kool 6f (juhendaja Jana Zaborski), III koha Kertu Ojang 6e (juhendaja Jaanika Sarv) ja IV koha Johanna Rael Nagel 6d (juhendaja Jana Zaborski). 7. klasside arvestuses tuli võitjaks Susanna Saadre 7f (juhendaja Jaanika Sarv) ja II koha võitis Filareta Dolcetta Velliste 7f (juhendaja Jaanika Sarv). 8. klasside arvestuses saavutas II koha Hele-Riin Hallik 8b (juhendaja Jaanika Sarv), IV koha Viktoria Jefimova 8a (juhendaja Jaanika Sarv) ja V koha Fanny Vain 8b (juhendaja Jaanika Sarv). 9. klasside õpilaste hulgas tuli võitjaks Marianne Liisa Ojang 9d (juhendaja Jaanika Sarv) ja III koha saavutas Marelle-Merita Seren 9e (juhendaja Jaanika Sarv).