Harjumaa 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaad

Reedel, 4. märtsil toimus Kuusalu Keskkoolis Harjumaa 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaad. Viimsi Kooli esindasid olümpiaadil Indrek Jürves 4a (juhendaja Tiina Liebert), Axel Daar 4a (juhendaja Tiina Liebert), Nataly Järvik 4c (juhendaja Taimi Pärnpuu), Faviola Zlata Velliste 5e (juhendaja Jaanika Pärnamägi), Mirko Marcel Nõmm 5e (juhendaja Jaanika Pärnamägi), Veron Viik 5b (juhendaja Merike Sepp), Anna Katriin Iro 6f (juhendaja Merike Sepp), Erik Paurson 6c (juhendaja Margit Künnap) ja Lisette Veimann 6b (juhendaja Valvo Paat). Õpilasi saatsid õpetajad Monika Paurson ja Valvo Paat.