Tagasi Kooli on toonud mitmeid külalisi

Tagasi Kooli algatuse kaudu on sel kuul Viimsi kooli jõudnud mitu külalist. 11. klassidele käis Tallinna Sadama turundusspetsialist Triin Rum rääkimas kommunikatsioonist ning tegi nendega läbi praktilise ülesande kommunikatsioonijuhtimisest. 3. ja 4. klassid said Statoil Eesti personalidirektori Maarika Lemberi juhendamisel osa poemängust, et õppida suhtlemist. 9. klassidele käisid IT ettevõttest CGI tunde andmas Prashanth Parthiban (teema Data Mining and Machine Learning) ning Rainer Ader (teema Hulgateooria ITs ja reaalelus). Suur tänu kõikidele külalistele!

ITLi "Reaalainetega edukaks" projekti raames tulid Viimsi Kooli Prashanth Parthiban ning Rainer Ader IT ettevõttest CGI.