Videod

Otsing
Täppisotsing

Harjumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused

Teisipäeval, 15. märtsil toimusid Tallinnas Harjumaa koolidevahelised sisekergejõustiku meistrivõistlused, kus saavutasid häid tulemusi Viimsi Kooli õpilased. Lotte Puusepp 5c (juhendaja Marika Seppor) saavutas 300 m jooksus I koha, Liisbet Rümmel 5e (juhendaja Kirke Aitsen) II koha ja Nora Veskimägi 5e (juhendaja Kirke Aitsen) 60 m jooksus III koha. Matilde Sigijane 7g (juhendaja Kirke Aitsen) võitis 60 m jooksus II koha, Brita Peerna 7g (juhendaja Sirje Vigla) saavutas 600 m jooksus III koha, Martin Luts 10ms (juhendaja Ahmed Porkveli) kõrgushüppes III koha ja Alex Roosalu 10hm 1000 m jooksus III koha. Viimsi Kool saavutas Harjumaa koolide arvestuses III koha. Viimsi Kooli esindasid veel:

Oliver Piik 7a (juhendaja Ahmed Porkveli)
Mattias Kala 7c (juhendaja Brandon Povilaitis)