1.- 4. klasside etluskonkurss

Kolmapäeval, 16. märtsil toimus Viimsi Koolis 1.-4.klasside etluskonkurss teemal "Minu looming".
Konkurss toimus neljas vanusekategoorias: 1.klasside arvestuses pälvis 1. koha Ron Tristan Ole 1.c (juhendaja Kristina Raun Raielo), 2. koha Kevin Kukk, Sten Markus Sirel 1.b (juhendaja Maarika Koks), 3. koha Simona Saks 1.d (juhendaja Eve Skoglund); 2.klassidest saavutas 1. koha Eliise Lill 2.d (juhendaja Küllike Tilk), 2. koha Laura Kaal 2.c, 3.koha Naumi Liisa Vaher 2.c (juhenadaja Tiivi Väll), 3. koha Elis Merimäe 2.a (juhendaja Marika Liivandi). 3.klassidest saavutasid 1. koha Pille-Riin Puusepp, Kadi-Leen Rõigas 3.c, 2.koha Tristan Aik Sild 3.c, 3. koha Triin Aabreldaal 3.c (juhendaja Tea Reinberk), 3. koha Marii-Heleen Tamm 3.a (juhendaja Riina Valma). 4.klassidest sai 1. koha Daniel Nemeržitski 4.a, 2. koha Allar-Joel Möldre 4.a, 3. koha Robin Mere 4.a (juhendaja Tiina Liebert), 3. koha Erik Kristofer Mõtsmees ja Georg Berting 4.c (juhendaja Taimi Pärnpuu).