Viimsi Kooli õpilased tulid rull-iluuisutamises Eesti meistriks

19. märtsil toimusid Viimsi Keskkoolis Eesti meistrivõistlused rull-iluuisutamise rühmakavades ja kujunduisutamises. Välja kuulutati parimad viies võistlusklassis. Noorte rühmakavade kategoorias saavutasid Rullesti neiud I koha. Rullesti rühmakava koosseisu kuulusid Viimsi Kooli õpilased:  Hanna-Stiina Kivinurm 7g, Anne-Grete Aljas 7b, Kaia Mia Kalda 7b, Caroline Varak 8f, Kristina Jelõkova 8d ja Kaisa Jasmin Kasekamp 6b.

Lisaks rühmakavale võisteldi ka 4-te kavade kategoorias. Noorte 4-te kavade kategoorias tuli Eesti Meistriks: Hanna-Stiina Kivinurm, Anne-Grete Aljas, Kaia Mia Kalda ning kolmanda koha saavutasid Caroline
Varak ja Kristina Jelõkova.

Laura Liisa Katariina Jürgenson 11ml tuli Eesti Meistriks Rullesti 16-ne liikmelise kujunduisutamise rühma koosseisus.