Quiz Day 4. klassides

16. veebruaril toimus inglise keele aine raames 4. klasside viktoriin teemal The Republic of Ireland. Viktoriini teema valikul saime inspiratsiooni maakondlikest õpilasvõistlustest, mis olid samuti sellel aastal pühendatud Iirimaale ja selle vabadusvõitluse 100. aastapäevale. Viktoriin toimus Kahoot-mänguna ja sisaldas küsimusi vähetuntud faktide kohta alates muusikast ja tantsust lõpetades spordi ja leiutistega. Osalejad said näidata oma teadmisi, aga õppida ka midagi uut Iirimaa kohta.
Võitjaks kuulutati 4A klassi võistkond koosseisus Indrek Jürves, Allar-Joel Möldre, Miles James Werts, Marie Mirtel Tedremäe. Palju õnne ja suur tänu ka 4. klasside inglise keele õpetajatele!