Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Näitetrupp Wilhelmiine tõi koju algklasside kooliteatrite riigifestivali laureaaditiitli

29.-30.aprillil toimus Valgas algklasside kooliteatrite riigifestival. Harjumaad esindas seekord Kehras toimunud maakonnafestivali võitjana Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine, mis koosneb peamiselt 1. klasside õpilastest.
Festivalil osales 17 lavastust 14 maakonnast, Tallinnast ja Tartust.
Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine lavastus „Lapsesuu“ pärjati laureaaditiitliga. Väikesed, aga tublid.

Trupp osales festivalil järgnevas koosseisus: Marie Haud, Aleksandra Tiik, Sten Markus Sirel, Silvia Kalvet, Oskar Põllu, Robin Roosna, Pauliine Pirso, Tristan Tobias Kõrkjas, Marily Pedmannson, Aleksei Beljajev, Markus Siilo, Mart Heinsalu, Anete Põlluaas, Annika Põlluaas, Silvia Sarv, Johanna Vassiljev, Ron Tristan Ole, Julius Meijel, Agnes Priks, Simona Saks, Maribel Siilo.

Lavastaja-juhendaja Maarika Koks.