Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Teatriõhtu 5. mail

Armsad sõbrad, käes on jälle kevad ja aeg saada kokku teatriõhtul, et üheskoos kaeda, mida huvitavat oleme lavale seadnud ja milliste mõtetega sel hooajal tegelenud. Avatud on meie oma KOHVIK, kus pakume kõike maitsvat, mida valmistada oskame (ja me oskame ☺) SISSEPÄÄS PRII
Ootame teid kõiki väga.
Veedame koos mõnusa teatrit täis õhtu!

Esitamisele tulevad järgmised lavastused:

„INIMESEKS...?“ (põhikool) 20 min
Lugu linnust, kes tahtis inimeseks saada.
Lugu sellest, kui sa tahad olla see, kes sa ei ole.
Kasutatud tekstid: L.Krohn „Inimkuues“, V. Mikita „Lindvistika“, Jan Teevet „Linnulood“ + omalooming Heleriin lass, Elisabeth Madisson.

„SÕJAVÄKKE? SÕJAVÄKKE!“ (gümnaasium) 25 min
Lugu sõjaväest - Tüütu kohustus või koht enese proovilepanekuks? 8-11 kuud üksildust või sõbrad kogu eluks? 8-11 kuud jõuetut viha või jõutreening kehale ja vaimule?
Kas mõeldakse sellele, milleks see sõjavägi ikkagi tegelikult mõeldud on...?
P.Põhjala „Militaarsed miniatuurid, N. Simoni „Biloxi blues“ ainetel. Kasutatud J.Teeveti dialoogi „Sõdur ja ema“.

„KUNAGI AASTATE PÄRAST...“ (põhikool) 15 min
Ühe puu lugu.
Heiki Vilepi luuletuste põhjal.

Lavastaja-juhendaja Külli Täht