Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Teadmiskeskuse aastalõpuüritus 31. mail kell 17.00

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis ootab kõiki oma õpilasi koos vanematega ja teisi huvilisi aastalõpuüritusele, mis toimub sellel aastal 31. mail algusega kell 17.00 Viimsi Kooli aulas. Oleme 8 kuud tegelenud õpilaste annete avastamise ja arendamisega, korraldanud põnevaid võistlusi ja konkursse ning loodetavasti on toonud meie tegevus sära silma nii väikestele kui ka suurtele teadushuvilistele.
Aastalõpuüritusel teeme kummarduse tublidele juhendajatele, ilma kelleta ei oleks meil nii palju erinevaid ringe. Külla tulevad telesaate Rakett69 selle hooaja superstaaridest finalistid Frida ja Gregor. Seda kõike peab oma silmaga nägema!

Hetkel on veel käimas animafilmide konkurss
https://www.youtube.com/playlist?list=PLi58b-YWvXiKstDT7d1t9BWb4ovXoePv6
Hääleta oma lemmiku poolt 31. maini.
http://freeonlinesurveys.com/p/j2xwFiqE?qid=826567


Oleme tänulikud teadmiskeskuse koostööpartneritele, kelle abiga suudame pakkuda oma õpilastele nii suurt valikut erinevaid teadusringe ja võimalusi oskuste proovile panemiseks animatsiooni- ja leiutajatekonkursil, matemaatika-, programmeerimis- ja robootikavõistlustel.

Paneme üheskoos teadmiskeskuse aastale teadusliku punkti, millega on hea minna suvepuhkusele, et laadida akud ja alustada järgmisel aastal uues vormis uue hooga.