Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Näitetrupp "WILHELMIINE"

Näitetrupis „Wilhelmiine“ tekitatakse õpilastes huvi suulise ja kehalise eneseväljenduse, näitlemise ja teatri vastu loovõpetuse, kõnetehnika, lavalise liikumise, deklamatsiooni, improvisatsiooni, mänguteraapia, analüüsi ja näitlejameisterlikkuse kaudu. Igas õpilases peitub suur huvi ümbritseva maailma ja selles toimetulemise vastu. Meie ei paku valmis teadmisi, vaid need omandatakse koostegemise kaudu. Õpilane õpib, kuidas suhelda, ennast arusaadavaks, tähelepandavaks ja atraktiivseks teha, hakkama saada erinevates elusituatsioonides.

Keda ootame osalema?
Algastme esinemis-, näitlemis- ja teatrihuvilisi õpilasi.

Õppekava maht
162 akadeemilist tundi.

Millal toimub?
2. klassid esmaspäeviti kell 13.00 - 14.00 aula ja kolmapäeviti kell 13.00 - 14.00 aula .

3. klassid esmaspäeviti kell 14.00 - 15.00 aula ja kolmapäeviti kell 14.00 - 15.00 aula.

Kus toimub?
Viimsi Koolis.

Õppemaks
Näitetrupp "Wilhelmiine" kuutasu 15 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbangas EE452200221064825505 iga kuu 15. kuupäevaks. Maksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine: grupid on komplekteeritud

Juhendaja: Maarika Koks