Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Näitering-muusikatuba

Läbi mängu tuleb leida võimalusi arendada eelkõige õpilaste loovust, julgust ning soovi ennast väljendada. Oskused kasvavad läbi kogemuste ja julgus läbi esinemiste.
Muusikatoa õpe on mõeldud muusikahuvilistele õpilastele, kes soovivad läbi praktilise kogemuse arendada muusikalist kuulmist, rütmitunnetust, teoreetilisi teadmisi noodiõppest ning eneseväljendust.Lisaks omandab õpilane elementaarsed teadmised kõnetehnika lavakõneõpetusest, mis on praktilisi eesmärke teeniv õpetus, kus arvestatakse iga õpilase loovust ja individuaalseid võimeid. Kindlasti omandab õpilane esmased oskused draamaõpetuses, mille läbi õpilane õpib väärtustama oma isiksust, õppides paremini tundma iseennast ja oma võimeid.
Õpilane saab hulgaliselt praktilisi kogemusi läbi erinevate etenduste, kus on ühendatud kõne- ja draamaõpetus, muusika ning lavaline liikumine. Ta saab osa esinemisrõõmust ning õpib tunnetama publikut läbi iseenda.

Ainekava koosneb teoreetilisest ja praktilisest õppest, kus arvestatakse iga õpilase loovust ja individuaalseid võimeid.

Keda ootame osalema?
Algastme (3.-4. kl) muusika ja teatrihuvilisi õpilasi.

Õppekava maht
90 akadeemilist tundi, mis on jaotatud kolme aasta peale.

Millal toimub?
3.-4. klass teisipäeviti kell 14.00-15.00.

Kus toimub?
Viimsi Kooli aulas.

Õppemaks?
Muusikatoa kuutasu 15 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbangas EE682200221064825576 iga kuu 15. kuupäevaks. Maksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine
3.-4. klass: