Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

VK Fond jagas parimatele stipendiume

Motiveerimaks ja tunnustamaks väljapistvaid noori, otsustas VK Fondi nõukogu anda 2015/16 õppeaastal välja taas stipendiumi põhikooli ja gümnaasiumi väljapaistvale lõpetajale. Stipendium antakse välja lõpetajale, kes on olnud aktiivne nii koolis kui kooliväliselt, osalenud võistlustel, olümpiaadidel või muudel haridus-, sportlikel- kultuurilistel üritustel, olnud oma käitumise ja ellusuhtumisega eeskujuks kaasõpilastele, samal ajal olnud austatud ka õpetajate poolt ning kõige selle juures suutnud hoida kõrget taset õppeedukuses.
2015/16 õppeaasta stipendiumide kogu summaks oli €300 ning stipendiaadid on gümnaasiumi lõpetaja Kadri Orumaa (€150) ja põhikooli lõpetaja Joonas Alamaa (€150).
Stipendiumid anti üle lõpuaktustel.