Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Õpilaspileti tellimine

Rahvusvahelise ISIC õpilaspileti või Eesti õpilaspileti taotlemiseks palun avage www.minukool.ee avaleht ning sisenege süsteemi oma ID-kaardi või internetipanga kaudu. Vähemalt 14 aasta vanune õpilane võib iseseisvalt pileti taotluse esitada, noorematele peab seda tegema lapse vanem. Esmase ja pikenduskaardi eest tasub kool, asenduskaardi eest peab tellija ise maksma.

ISIC-kaardi eest peab tellija ise maksma.

Kui õpilase fotot pole Minu Kooli andmebaasis või on viimase foto üleslaadimisest möödas üle 30 kuu (2,5 aastat), tuleb üles laadida õpilase foto mõõtmetega vähemalt 307 x 372 pikslit). Fotole kehtivad tavalised dokumendifoto nõuded (värviline, otsevaates, ilma peakatteta, heledal taustal). Usulistel põhjustel võib isik fotol olla peakattega tingimusel, et isiku näokujutis alalõuast kuni otsmiku ülemise osani on selgelt nähtav.

Pärast taotlusprotsessi edukat läbimist jõuab kaart 10 tööpäeva jooksul kooli.

Kui Te soovite taotleda rahvusvahelist ISIC õpilaspiletit pangakaardina (kaarti koos pangakaardi funktsiooniga), siis palun pöörduge SEB panka. SEB panga ISIC õpilaspilet on tasuta. Lisainfot ISIC pangakaardi tellimiseks leiate siit.

Hinnad:

Eesti õpilaspilet:

• esmane ja pikenduspilet on õpilasele tasuta
  • asenduspilet 2,40 €.

ISIC piletid: