Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Viimsi Koolis suur Infolaat!

17. septembril 2016 kell 11 - 14 toimuval Viimsi Kooli Infolaadal tutvustame vaba-aja veetmise võimalusi meie vallas ja lähiümbruses. Anname ülevaate Viimsi koolides töötavatest huviringidest, trennidest ning spordiklubidest. Saab tutvuda valla erinevate asutuste tegevusega, mis pakuvad noortele mitmekesiseid võimalusi peale koolipäeva oma vaba aega sisustada. Rekordiliselt on ennast juba laadale registreerinud üle 50. osaleja, kes kõik noortele erinevaid huvitavaid ajaveetmise võimalusi pakuvad. Infolaada ajal toimub aula laval meelelahutusprogramm, mille käigus astuvad üles mitmed laadal osalejad!

Lisaks sellele on võimalik tellida Viimsi Kooli koolivormi. Üksikuid esemeid on võimalik ka kohe osta. Samas toimub koolivormi taaskasutusmüük!

Laadalt saab osta raamatuid, õpikutele kilekaasi ja avatud on kohvik, kus on Viimsi Kooli näiteringi „Eksperiment“ õpilaste ja vanemate enda valmistatud toredad suupisted ning maiustused!

Üritus on kõigile tasuta!
Tule kindlasti ja võta sõbrad-tuttavad ka kaasa!