Tagasi Kooli 5. oktoobril

Nüüdseks juba 4. aastat oleme Viimsi koolis korraldamas Tagasi Kooli! üritust õpetajate päeval 5 oktoobril 2016. Eelmisel aastal andis sel päeval kokku tunde 63 lapsevanemat/külalisõpetajat. Suur tänu veelkord kõikidele!
Loodame, et juba nii kogenud kui uut põnevat väljakutset soovivaid vanemaid ning külalisõpetajaid on ka sel aastal vähemalt sama palju, kellel mõni põnev teema, kogemus, oskus vm anda edasi õpilastele.
Ootame külalisi terve päeva jooksul alates 1.- 6. tunnini. Anna oma huvist teada klassijuhatajale või aineõpetajale teada hiljemalt 26. septembriks.

Kohtumiseni õpetajate päeval!