130 külalisõpetajat ühe päevaga

Eilne õpetajate päev oli täis sigimist ja sagimist, sest majas oli 130 külalisõpetajat (sh palju lapsevanemaid). Seda on rohkem kui koolis töötavaid õpetajaid ning eelmise aasta külalisõpetajate arvu ületas tänavune kahekordselt. See tähendas ligi 170 külalistundi ühe päeva jooksul 1.- 12. klassidele. Mitmetel klassidel olid erinevad külalisõpetajad igas tunnis, mis tegi päeva eriti põnevaks. Tunde viidi läbi väga paljudel erinevatel teemadel ettevõtlusest, muusika loomisest, tervislikust toitumisest, DNAst, rahatarkusest, kodanikuks olemisest, põlevkivist, haridusest jne. Aitäh kõikidele, kes olid valmis oma kogemusi, teadmisi ja oskusi meie õpilastega jagamast ning kõikidele, kes need toredad inimesed tagasi kooli kutsusid.

Rohkem fotosid õpetajate päevast SIIN