Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Kooli almanahh "Briis 5"

Ilmunud on kooli almanahh "Briis 5", mis 1993. aastal alguse saanud traditsiooni järgides teeb sümboolse kokkuvõtte möödunud viiest aastast Viimsi Koolis. Selle almanahhi värvilised kaaned iseloomustavad nende vahele jõudnud loomingut: siin on nii suurte kui ka väikeste käeharjutusi. Mõned on algaja looja omad, teised aga visandatud juba märksa kogenenuma käega. Mõne salajas hoitud talent on selles kogumikus esimest korda ilmavalgust näinud ja on ka neid, kelle looming ilmus juba viis aastat tagasi Viimsi Kooli raamatus. Sul on võimalus lugeda ja vaadata selliste noorte inimeste töid, kes julgevad ennast avada ning kellel on julgust öelda oma sõnum ka maailmale. Almanahhi on võimalik endale soetada kantseleist 1 euro eest. Aitäh Vilve Roosioksale ja Kirsi Rannastele materjali kogumise ja almanahhi kokkupaneku eest.