Koolipere

Aeg: 25.aprill 2017
Koosoleku juhataja: Piret Simmo
Protokollija: Karmen Paul

Osalejad: 31 vanematekogu liiget, õppejuhid Merle Sepp, Mart Felding, Alge Ilosaar ja Ingrid Hermet, Viimsi VV haridus- ja kultuuriameti haridus- ja noorsootöö peaspetsialist Kadi Bruus, KLP Toit OÜ esindaja Jüri Peetson ning koolijuht Karmen Paul.

Päevakorras:
1. Tagasisideküsitluse kokkuvõtted – koolijuht Karmen Paul, õppejuht Ingrid Hermet
2. Õpilaste toitlustamisest ja koolitoidu töörühma tegevusest – Piret Simmo

Loe veel

Vanematekogu 13. oktoobril 2016

Aeg: 13. oktoober 2016
Osalejad: 45 vanematekogu liiget, õppejuhid Merle Sepp, Mart Felding, Alge Ilosaar ja Ingrid Hermet, Viimsi VV abivallavanem Jan Trei ning noorsoo- ja haridusameti juhataja Janek Murakas, õpilasesinduse president Elis Marii Viltsin, asepresidendid Hannes Ruusmaa ja Peeter Paju ning koolijuht Karmen Paul.

Päevakorras:
1. Vanematekogu olemus ja roll – koolijuht Karmen Paul
2. Õppe- ja kasvatustöö tulemused 2015/16 õppeaastal – õppejuhid Merle Sepp, Mart Felding, Alge Ilosaar, Ingrid Hermet
3. Haridusvõrgu arengukavast – abivallavanem Jan Trei, noorsoo- ja haridusameti juhataja Janek Murakas
4. Hoolekogu tegemistest 2015/16 õppeaastal – hoolekogu esimees Piret Simmo
5. Hoolekogu liikmete valimine 2016/17 õppeaastaks – koolijuht Karmen Paul