Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Geograafia teemapäev

Kolmapäeval, 2. novembril toimus Kose Kultuurikeskuse saalis Harjumaa 8. klasside I geograafia teemapäev "Etioopia - inimkonna häll". Teemapäeval osales 39 võistkonda Harjumaa koolidest. Viimsi Kooli 8b klassi võistkond koosseisus Brenda Pent, Railin Viik ja Maria Rander saavutas I kohta (juhendaja Karin Keert). 8g klassi võistkond koosseisus Kristiina Kivimäe, Lola-Mariin Kuus ja Raldo Ootre saavutas III koha (juhendaja Kersti Ojassalu). Viimsi Kooli esindas veel 8f klassi võistkond koosseisus Merily Tima, Jurgen Daniel Kaasik ja Susanna Saadre (juhendaja Karin Keert) ning 8d/8e klassi võistkond koosseisus Marten Raudi, Jürgen Masing ja Ranno Sõnum (juhendaja Kersti Ojassalu).