Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

LEGO Sumo robootikavõistlus

Kolmapäeval, 9. novembril alates kella 14.30-st vallutavad aatriumi LEGO robotid. Taaskord on toimumas teadmiskeskuse Collegium Eruditionis poolt korraldatud LEGO Sumo robootikavõistlus. Sumorobotite võistlus on pärit Jaapani traditsioonilisest sumo spordialast. Sarnaselt sumoga on ka robotite eesmärk vastane ringist välja lükata. Selguvad robootikud, kes lähevad kooli esindama detsembrikuu alguses toimuvale rahvusvahelisele robootikavõistlusele Robotex 2016.
Robootikavõistlust toetavad Haridus- ja Teadusministeerium, SA Eesti Teadusagentuur, Viimsi vald ja Eesti Teadushuvihariduse Liit. Tule ja naudi võistlust!