Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Suur pudruprogramm koolides jõudis lõpule

Sellel sügisel tähistati esmakordselt Eestis pudrukuud, kus lapsed said koolides oma õpetaja juhendamisel ja terve klassiga korraga nuputada ja katsetada oma retsepte teraviljadest. Pudruprogrammi eesmärk oli tõsta laste teadlikkust tervislikust toidust, eriti teravilja toitudest ning saada rohkem infot õigete toitumisvalikute ja toiduvalmistamise kohta.

Viimsi Kooli õpilased valmistasid kodunduse tundides loomingulisi putrusid ning tegemisi jätkus ka esimese kooliastme tundidesse. Eriliselt jäi silma 7.h klassi "pudrutamine", koos õpetaja Ingrid Rõigasega. Piimaga varustas meid kooli söökla.

Finaalüritusel Vapiano restoranis osales 30 last koos tiimijuhtideks asunud staaridega ja külalistega. GETTER JAANI, GRETE PAIA, ŽENJA FOKIN ja KRISTEL AASLAID olid suure pudruprogrammi lõpetamisel tiimijuhtideks ja kokkasid rõõmuga koos Fortuuna valikul Nõmme Põhikooli 2.klassi lastega.

SUUR TÄNU kõikidele osalejatele ja kohtumiseni uuel aastal uues Pudruprogrammis 2017.

6d pudrupäev

6e pudrupäev