Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Robootikavõistluse tulemused

Kolmapäeval, 9. novembril toimus Viimsi Kooli aatriumis teadmiskeskuse Collegium Eruditionis poolt korraldatud LEGO Sumo robootikavõistlus. Võistlema oli tulnud 10 robotit ja selgusid meeskonnad, kes lähevad detsembrikuu alguses rahvusvahelisele robootikavõistlusele Robotex 2016. Sellel korral jäi alistumatuks robot TangiTehnikud (meeskond Trevor Vaidla, Risto Ilumets, Jakob Markus Usima, Georg Rainer Otsaru – Randvete Kool). II koha sai robot RWD (Jan Rain Laansalu – Viimsi Kool) ja III koha robot Sokid üles (meeskond Henri Jürgenson, Olari Reitel – Randvere Kool).
Parima disaini auhinna pävis robot Sumps (Breiton Peerna, Rasmus Eerik Varik, Christopher Günther Saks ja Patrik Tamm – Viimsi Kool).
Samal päeval toimus ka kesklinna noortekeskuses robootikavõistlus, kus teadmiskeskuse robootikaringi õpilased Martin Erki Kähr ja Sander Roosimäe saavutasid suurepärase II koha.