Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

1.- 4. klasside pereõhtu 17. novembril 2016

Neljapäeval, 17. novembril 2016 kell 18:00 – 20:00 toimub juba aastatega traditsiooniks saanud sündmus -  1.-4. klasside pereõhtu. Oodatud on kõik õpilased koos vanemate, vanavanemate ja õdede-vendadega. Avatud on mitmed erinevad töötoad, kus saab joonistada, meisterdada, laulda, teed keeta, sportmänge mängida ja ei puudu ka grupitöö tegemise võimalus. Töötoad on avatud erinevates Viimsi Kooli klassiruumides, seega lisandub juurde väike orienteerumine majas. Sisenemine toimub kooli peaustest ja riided saab jätta suurde garderoobi. Aatriumis saab kätte õhtu passi, kus on juba täpsemalt töötoad kirjas. Osalemine erinevates töötubades, annab võimaluse koguda teatud arvu märgiseid, mis saab hiljem premeeritud väikese meenega.

Avatud on kohvik, mida teevad meie näiteringi „Eksperiment“ õpilased. Kaasa sularaha!

Tulge kindlasti kohale, valikuid on mitmeid ja veetke üks tore õhtu perega!