Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Nädalatervitus
Õppeperioodid ja vaheajad
Eelkool 2017/2018
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Kooliteatrite festivali Väike Lava tulemused

Seekordsel IX Väikesel Laval osales 15 truppi Tartumaast Hiiumaani, Viljandimaast Virumaani, Pärnumaast Jõgevamaani ja festival toimus Harjumaal. Festivali lavastusi hindas ja analüüsis žürii Aita Vaher, Maret Oomer, Maiu Küngas ja Keili Kautlenbach,kes tõstsid esile järgmisi kooliteatreid, juhendajaid ja noori näitlejaid. FESTIVALI „VÄIKE LAVA „2016“ TULEMUSED:

SUUR VAAL
1. Lindi Lasteaed-Algkooli 3. klassi näitetrupp nukulavastus „Omamoodi punamütsike“
lavastajad Ene Säde
2. Konguta Kooli 3. klass „Kuidas vaeslaps oma õnne leidis“
Lavastajad Astrid ja Meelis Külaots
3. Rakvere Gümnaasiumi 5.a klassi sõnakunstiring „Kuldhani“
Lavastaja Jana Sillajõe

VÄIKE VAAL
1. Audru Kooli 4.klassi näitetrupp „Mutionu pidu“
2. Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 6.b klass „Kes seal müdistab köögis?!“
Lavastaja Lianne Saage-Vahur
3. Abja Kultuurimaja laste näitering Cipolino „Saabastega kass“
Lavastajad Viive Niinemäe ja Ruth Mõttus

Eripreemiad
1. Sten Markus Sirel Viimsi Wilhelmiine 2.kl
2. Johanna Vassiljev Viimsi Wilhelmiine 2.kl
3. Ekke Rahu Abja Kultuurimaja Cipolino
4. Arkon Riigor Abja Kultuurimaja Cipolino
5. Reno Panov Tapa Gümnaasiumi 5.kl
6. Miko Meiner Rakvere Gümnaasiumi 5.a kl
7. Karin Ivarine Kunda ÜG kooliteater 1.-3.kl
8. Lisette Põlgast Tartu Mart Reiniku Kärjelind
9. Eduard Transtok Käina Kooliteater
10. Liisa Maria Ilumets Viimsi Wilhelmiine 1.kl
11. Meribel Peiker Kergu LAK näitering
12. Kaari Orgusaar Lindi LAK 3.kl
13. Sten Kall Konguta Kooli 3.kl
14. Günther Andreas Vaaro Audru Kooli 4.kl
15. Lisett Lillepõld Jõgeva Liblikapüüdjad 2.a kl
16. Laur Mägi Jõgeva Liblikapüüdjad 6.b kl
17. Tristan-Ronald Põldma väikeKaRakTer
18. Martin Kampus Jõgeva Liblikapüüdjad 6.b kl
19. Arti Põldes Jõgeva Liblikapüüdjad 6.b kl
20. Oskar Säärits Jõgeva Liblikapüüdjad 6.b kl

Trupipreemiad
1. Kergu Lasteaed-Algkooli näitering – Õpetlikkuse, laulu ja tantsu eest
2. väikeKaRakTer – Muusika ja lavakujunduse eest
3. Viimsi Wilhelmiine 1.kl – Hea mängulise koostöö eest
4. Käina kooliteater – Headuse ja inimlikkuse kogemise eest

Lavastajapreemiad:
Ene Säde (Lindi Lasteaed-Algkooli 3.kl)
Astrid Külaots (Konguta Kooli 3.kl)

Kunstitööde preemiad:
1. Marianne Massur
2. Reno Penov
3. Sirelin Jürgens
4. Greete Mäger
5. Helena Straus
6. Ragnar Alberg
7. Meribel Peiker

Parim rongkäigurivistuja:
Konguta Kool

Festivali mängu „Tutvu festivalipaik Viimsiga“ võitja:
Lindi Lasteaed-Algkool