Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

II koht Harjumaa koolinoorte meistrivõistlustelt korvpallis

Teisipäeval, 15. novembril toimusid Jüri Gümnaasiumis Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused 8.-9. klasside poiste korvapallis. Viimsi Kooli meeskond koosseisus Trevor Sarapuu 9b, Gregor Rikberg 9a, Argo Ranne 9a, Jakob Haud 9f, Kristo Palmik 8a, Jorgen Rikberg 8d, Kevin Sünd 9g ja Raldo Ootre 8g võitis alagrupis kindlalt Kose ja Kiili Gümnaasiumi. Poolfinaalis alistati tulemusega 27:20 Keila Kool ja finaalis kohtuti Jüri Gümnaasiumiga. Finaal oli äärmiselt tasavägine ja alles teise lisaaja nn "kuldse korvi" reegli järgi osutus sellel korral võitjaks Jüri Gümnaasium. Seega Viimsi Kooli meeskonnale suurepärane II koht. Palju õnne tublidele mängijatele, Viimsi Korvpalliklubi treeneritele ja meeskonda saatnud Jarno Nurmele.