Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Tõlkevõistluse tulemused

Reedel, 11.novembril 2016 panid 11 gümnasisti end proovile kahetunnise tõlkevõistluse raames. Tõlgiti üht rahvusvahelise tõlkevõistluse Juvenes Translatores teksti inglise keelest eesti keelde.
Žürii koosseisus Karmen Paul, Kirsi Rannaste ja Ingrid Hermet valis välja esikolmiku:
1. Ott Salla (11ML)
2. Sten-Jan Sarv (11ML)
3. Agnes Milla Bereczki (11ML)

24. novembril toimub võistluse Juvenes Translatores üleeuroopaline voor korraga kõigis Euroopa Liidu riikides. Teist korda kooli ajaloos valis loos meie kooli sellele võistlusele osalema.
Osalejad peavad olema sündinud aastal 1999 ja neid on viis: Ott Salla, Agnes Milla Bereczki, Harry-David Hatšaturjan, Joonatan Kivi, Albert A. Viilik.
Tõlkevõistluse projektijuhiks on õpetaja Merike Kaus.