Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Informaatikaviktoriin "Kobras"

7.-18. novembrini toimus veebipõhine informaatikaviktoriin "Kobras". "Kobras” on üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriin, mille teemaderingi mahuvad küsimused arvutite riist- ja tarkvarast, turvalisusest, arvutieetikast, arvutus- ja sidetehnika ajaloost, arvutitega seotud matemaatikast, loogikast ning informatsiooni mõistmisest ja tõlgendamisest üldisemalt. Benjaminide vanuserühmas oli kokku 1548 osalejat ja väga tublilt võistlesid Viimsi Kooli õpilased: Stiven Lille 7f 18. koht, Gerlin Pihlak 7e 19. koht, Emili Tšetšin 7e 20. koht , Carolin Kalk 7e 23. koht ja Oskar Jõgi 7f 30. koht. Õpilasi juhendas õpetaja Vilve Roosioks.