Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Etluskonkurss "Koidulauliku valgel"

Teisipäeval, 29. novembril toimus Kehra Gümnaasiumis etluskonkursi "Koidulauliku valgel" Harjumaa voor. Gümnaasiumiõpilaste arvestuses tuli võitjaks Emily Bruus 10hm, II koha saavutas Heleriin Lass 10ml ja III koha Hans-Joosep Hanson 12 ml (kõikide õpilaste juhendajaks oli õpetaja Külli Täht). Viimsi Kooli esindasid veel Joonatan Kivi 11 hm (juhendaja Külli Täht), Eliisabel Jõela 9f (juhendaja Külli Täht), Ewa-Maria Vainult 9b (juhendaja Riita Järve), Emili Kelle 8a (juhendaja Külli Täht) ja Monika Müürsepp 7g (juhendaja Kristiine Kurema). Źürii eripreemia pälvis Ewa-Maria Vainult ja Harjumaad esindab vabariiklikus finaalis Emily Bruus.