Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Heategevuslik jõulumüük!

5.- 9. detsembrini toimub Viimsi Kooli aatriumis 1.-5.klasside õpilaste heategevuslik jõulumüük. Sel aastal ühinevad müügiga ka 11. klasside õpilasfirmad. Pool kogutud tulust läheb MTÜ Viimsi Invaühingu erivajadustega lastele. Teise poolega ostetakse vahendeid vahetundide tegevusteks. Müügile tulevad perede valmistatud suupisted, küpsetised, hoidised, käsitöö jne. Koostegemise rõõm, tavapärasest erinev koolipäev ning hulk positiivseid emotsioone on märksõnad, mis osalisi ikka ja jälle selle aktsiooniga ühinema panevad. Rääkimata sellest, et toredate tegevuste taustal aidatakse neid, kes seda kõige enam vajavad.

Olete kõik oodatud kaasa lööma ja oma päeva maitsvamaks tegema! Saad suu magusaks ning ühtlasi teha ka head!

Heategevusmüükide ajakava leiad siit:

5. dets. 3. klassid

6. dets. 2. klassid