Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor

Kolmapäeval, 30. novembril toimus Viimsi Koolis Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor, millest võttis osa 62 neljaliikmelist meeskonda Tallinna ja Harjumaa koolidest. Väga häid tulemusi näitasid Viimsi Kooli kilvarid. Harjumaa põhikoolide arvestuses saavutas II koha 9e klassi võistkond koosseisus Greeta Võsu, Karl Herman Jürgenson, Anette Hallik ja Hugo Rebane (juhendajateks õpetajad Kersti Ojassalu ja Peeter Sipelgas). Harjumaa gümnaasiumide arvestus jäid jagama III-IV kohta Viimsi Koolis 10. klassi võistkond koosseisus Marelle-Merita Seren, Janar Velleste, Rasmus Kala ja külalisvõistlejana Karl Joonas Alamaa ning Viimsi Kooli 12. klassi meeskond koosseisus Laura Liisa Katariina Jürgenson, Ann-Katriin Kelder, Wiljar Lobjakas ja Gerli-Claudia Kuldsaar (meeskondade juhendajateks Kersti Ojassalu ja Peeter Sipelgas).
Viimsi Kooli esindasid veel:

9a klassi meeskond koosseisus Merilin Radvilavićius, Viktoria Jefimova, Carl-Christjan Bogoslovski ja Mark Tambik - põhikoolide arvestuses V koht;
8e klassi meeskond koosseisus Hanna-Tiina Pekk, Johanna Marie Link, Anna-Maria Viilik ja Ranno Sõnum - põhikoolide arvestuses IV koht;
11ml klassi meeskond koosseisus Sten-Jan Sarv. Hannes Ruusmaa, Sten Raud ja Naatan Hollman.