Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Koolisisene matemaatikaolümpiaad

Kolmapäeval, 23. novembril toimus koolisisene matemaatikaolümpiaad 10.-12.klassi õpilastele ja reedel, 25. novembril 7.-9. klassi õpilastele. Osales 72 matemaatikahuvilist. Parimateks osutusid: Liis Mirjam Juvas (I koht 7d), Erik Paurson (II koht 7c), Oscar Moretti (III koht 7d), Lola-Mariin Kuus (I koht 8g), Anna-Maria Viilik (II koht 8e), Triinu Sibul (III koht 8g), Adel Müürsepp (I koht 9a), Merilin Radvilavičius (II koht 9a), Roger Käosaar (III koht 9a), Janar Velleste (I koht 10ML), Marelle-Merita Seren (II koht 10ML), Peeter Paju (III koht 10ML), Sten-Jan Sarv (I koht 11ML), Naatan Hollman (II koht 11ML), Armin Evert Lelle (III-IV koht 11ML), Joonatan Kivi (III-IV koht 11HM), Hannes Soomer (I koht 12ML), Hannes Toots (II koht 12ML) ja Kris-Marii Kaska (III koht 12MS).