Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Põhjamaade meistrivõistlused ujumises

Taanis toimunud Põhjamaade meistrivõistlustel ujumises näitasid väga häid tulemusi Viimsi Kooli 11ml klassi õpilased Armin Evert Lelle ja Rinel Pius. Armin võitis 100m seliliujumise finaalis ajaga 53,86 (isiklik rekord) II koha! 100m liblikujumises saavutas Armin ajaga 53,82 III koha ja sama tulemusega sai ta hakkama 200m seliliujumises. Samuti kuulus Armin Eesti 4x100m teateujumise meeskonda, kes võitis tasavägises finaalis ajaga 3:21.30 III koha. Rinel parandas  finaalis 200m kompleksujumise rekordi 2:10.77-le ja tasuks VIII koht. Palju õnne tublidele ujujatele ja nende treenerile Bruno Nopponenile!