Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 11. detsembril toimus Viimsi Koolis üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Gümnaasiumiõpilaste koondarvestuses tuli võitjaks Janar Velleste 10ml (juhendaja Kersti Ojassalu). 8. klasside arvestuses saavutas II koha Kevin Sults 8e (juhendaja Kersti Ojassalu). 9. klasside arvestuses saavutas Krevon Alet-Märtson 9d (juhendaja Kersti Ojassalu) IV koha. 11. klasside arvestuses sai V koha Sten-Jan Sarv 11ml ja sama tulemusega sai hakkama 12. klasside arvestuses Markus Maasing 12ml (mõlema juhendajaks Kersti Ojassalu). Viimsi Kooli esindasid veel:

Naatan Hollman 11ml, Hans Kasepõld 11ml, Gregor Stan Sild 11ml, Marelle-Merita Seren 10ml, Ragnar-Markus Manitski 10ml, Kertu Saul 10ml, Andriin Tori 10ml, Stiven Lille 7f, Oskar Jõgi 7f, Karolina Roos 7b, Rasmus Eerik Varik 7f, Ats Laanes 7b, Kristiina Kivimäe 8g, Karolina Johanna Freiberg 8g, Marten Raudi 8e, Jürgen Maasing 8d, Kätrin Marleen Soesoo 8d, Anna-Maria Viilik 8e, Markus Iin 9e, Kevin Kassihin 9e, Jüri-Andreas Järviste 9d, Krevon Alet-Märtson 9d, Robert Kasepõld 9d (kõikide juhendajaks õpetaja Kersti Ojassalu), Tanel Paal 7g, Rasmus Väravas 7g, Robin Kivirand 7g, Maarit Pappel 8f, Jurgen Daniel Kaasik 8f, Railin Viik 8b, Fanny Vain 9b, Jakob Haud 9f ja Roger Rikberg 9f (juhendajaks õpetaja Karin Keert).

Suur tänu piirkonnavooru korraldusmeeskonnale - Kersti Ojassalule, Karin Keertile ning IT-meeskonnale Tõnu Toomeojale ja Rein Tiisveltile.