Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Me täname ja tunnustame!

Meie hulgas on palju häid, innustavaid, loovaid ja ettevõtlikke inimesi. Neid on märgatud ja tunnustatud läbi küsitluse, kus osales ca 400 koolipere liiget. Kokku tõsteti esile 110 kooli töötajat.

Reedel, 16. detsembril kuulutasime välja 2016. aasta õpetaja, klassijuhataja, kolleegi ja teo.

AASTA ÕPETAJA 2016

Nii nagu on kategooriad jagatud Aasta Õpetaja gala „Eestimaa õpib ja tänab“ kaudu, jagasime ka meie aasta õpetaja tunnustuse kategooriatesse: aasta klassiõpetaja, aasta põhikooli aineõpetaja, aasta gümnaasiumiõpetaja.

Aasta klassiõpetaja on Tiivi Väll.

Aasta põhikooli aineõpetaja on Peeter Sipelgas.

Aasta gümnaaasiumiõpetaja on Hille Eek.

AASTA KLASSIJUHATAJA 2016 on Marja Mõistlik.

AASTA KOLLEEG 2016

Aasta kolleegi said valida ainult kooli töötajad. Kokku esitati 37 nominenti.

Aasta kolleeg on Alge Ilosaar.

AASTA TEGU 2016

Aasta tegude nimekiri oli väga pikk. Ülekaaluka häältesaagiga pälvis tiitli Viimsi Keskkooli 35. aastapäev.

Juhtkonna eripreemiaga tunnustasime AASTATE TEGU, milleks on kooli almanahh "Briis" ning selle koostaja ja toimetaja Kirsi Rannaste.