Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

1.- 3. klasside advendihommikud

Advendiaeg on ootuse aeg enne jõule ja tähendab “saabumist”, jõulude saabumist. Advendiajal süüdatakse igal pühapäeval 1 küünal lisaks eelmistele ja advendipühapäevi on kokku neli. Meie koolis tähistasime advendipühapäevi sellele järgneval esmaspäeval.
Neljal järjestikusel nädalal kogunesid 1.-3. klasside õpilased aulasse, et koos süüdata advendiküünal. See on olnud traditsiooniks juba mitmeid aastaid.
Advendihommikud olid harivad ja esineda said erinevatest vanuseastmetest õpilased ning isegi õpetajad.
Viimase advendiküünla süütas sel esmaspäeval Viimsi Püha Jaakobi koguduse õpetaja Mikk Leedjärv. Mõned pildid meie hommikutest.