Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Teadmiskeskus
Millega tegu?
Olümpiaadid
Koostöö ülikoolidega
Õppimisvõimalused
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

  Otsing
Täppisotsing  

Programmeerimisteemaline e-kursus

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut alustab 16. jaanuaril spetsiaalselt kooliõpilastele mõeldud programmeerimisteemalise e-kursusega. Kolme ainepunktine kursus kestab kokku 8 nädalat ja kursuse edukalt läbinud teenivad informaatika bakalaureusse sisseastumiseks lisapunkte.

Tegemist on sisu poolest juba sisse töötatud kursusega „Programmeerimise alused“, mis keskendub ühele enimlevinud programmeerimiskeeltest Python. Osalema on oodatud eelkõige gümnaasiumiealised õpilased, kelle jaoks on tegemist hea võimalusega enne tulevase eriala valimist programmeerimisega kätt proovida. Kursuse lõppedes on võimalik sooritada ka kontrollitud oludes arvestustöö, mille positiivse tulemuse korral on tagatud vastuvõtt informaatika bakalaureuseõppesse.

Registreerumine kursusele on avatud: http://programmeerimine.ut.ee/. Kursusel osalemiseks ei ole vaja eelteadmisi informaatikast või programmeerimisest.