Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooliteatri etendused „Mängult või päriselt?“ veebruaris 2017

2017.a. on laste- ja noortekultuuriaasta ja selle raames kutsume Teid Viimsisse vaatama nooremale kooliperele mõeldud etendust Viimsi Kooliteatrilt „Mängult või päriselt?“.

Viimsi Kooliteatri lastemuusikal „Mängult või päriselt ?“ on mõeldud vaatamiseks algklasside õpilastele, lasteaia lastele kui ka peredele. Läbi lihtsa muinasjutu, mis ulatub tagasi keskaega jõuab väikeste vaatajateni teadmine, et oma pere on ikka kõige parem asi maailmas. Laval on nii mängult kui ka päriselt nukud, jänkud, lumememmed, printsessid, nõid, muinasjutuhaldjad jne. aga ka tänapäeva lapsed, kes on unustanud kuidas mänguasjadega mängida. Etendus kõneleb igatsusest ja headusest ja seda mitte mängult vaid ikka päriselt.

Eesmärgiks on tuletada vanematele lastele meelde ja panna pisikesi uskuma, et mänguasjadega mängimine on palju toredam (loovam, elulisem) kui nutimängudega.

Võimalik on kohti broneerida alljärgnevatele etendustele:

1. veebr. (kolmapäev) kell 14:00

5. veebr. (pühapäev) kell 12:00 ning kell 14:00

7. veebr. (teisipäev) kell 14:00

8. veebr. (kolmapäev) kell 18:00

Lavastus toimub Viimsi Kooli aulas, Randvere tee 8. (Etenduse aeg umbes 1tund)

Sissepääs 1€ annetusena etenduste päeval kohapeal.

Kohti saab broneerida margit.vosu@viimsi.edu.ee või 6028943