Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Harjumaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus

Kolmapäeval, 11. jaanuaril toimusid Lasnamäe spordihallis Harjumaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus. Tüdrukute 60m jooksus saavutas I koha Matilde Sigijane 8g (juhendaja Kirke Aitsen). Poiste 800m jooksus saavutas V koha Tristan Aik Sild 4c (juhendaja Eha Rünne).

Viimsi Kooli esindasid veel Joosep Seitam 9g (juhendaja Brandon Povilaitis), Mattias Kala 8c (juhendaja Brandon Povilaitis), Simone Bergmann 7h (juhendaja Marika Seppor), Boris-Kasper Pani 3c (juhendaja Rain Jääger), Marvin Muhk 9g (juhendaja Ahmed Porkveli), Robin Koor 4a (juhendaja Eha Rünne), Annabel Maidre 9d (juhendaja Eha Rünne) ja Grete Kadak 9d (juhendaja Eha Rünne).