Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Näiteringid osalesid Betti Alveri XII luulepäevadel „Tuulelapsed“

13.-14. jaanuaril toimusid Jõgeval iga-aastased luulepäevad, mille kavas oli 25 lavastust. Nende hulgas ka Viimsi Keskkooli teadmiskeskuse Collegium Eruditionis näitetruppide EKSPERIMENT ja WILHELMIINE etendused. Seekordne ülesanne oli luulelavastuse kokkuseadmine Heljo Männi ja/või Henno Käo luulest.
Algklasside näitering WILHELMIINE (juhendaja Maarika Koks) pälvis lavastusega „Vana taburetiga“ varaküpsuse ERIPREEMIA.
Põhikooli näitetrupp EKSPERIMENT (juhendaja Külli Täht) lavastusele „Plaks! Ja kõik tõusid lendu“ omistati LAUREAADITIITEL, näitlejapreemiad said veel lisaks Elisabeth Madisson (9C) ja Eliisabel Jõela(9F).

Žürii (Jaak Allik, Märts Treier, Leelo Tungal, Mall Türk, Reigo Tamm, Katrin Kalma, Rain Mikser) tunnustasid mõlemaid truppe ühtsuse ja läbimõelduse eest.
WILHELMIINE sai kiita tekstide tunnetuse ja arusaamise ja veenva esituse eest, EKSPERIMENT lavastusliku kompositsiooni eest.
Palju õnne juhendajatele ja truppidele!