Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Poiste joonistamispäev

Kolmapäeval, 18. jaanuaril toimus Loksa Gümnaasiumis Harjumaa 2.-4. klasside poiste joonistamispäev teemal "Bussid vanasti, nüüd ja praegu". Viimsi Kooli esindasid joonistamispäeval Henrik Soodla 2a (juhendaja Greta Ammer), Aleksei Beljajev 2b (juhendaja Maarika Koks), Karl Martin Luts 2c (juhendaja Kristina Raun Raielo), Kristofer Pikka 2d (juhendaja Eve Skoglund), Kaur Kaljumäe 3a (juhendaja Marika Liivandi), Petr Gadalov 3b (juhendaja Tiivi Väll), Taaniel Vananurm 3c (juhendaja Tiivi Väll), Rasmus Laidvee 3d (juhendaja Tiivi Väll), Kert Klaas 4a (juhendaja Tanel Lindlo), Romet Kraus 4b (juhendaja Maarika Koks), Tristan Aik Sild 4c (juhendaja Tea Reinberk) ja Markus Art Laanela 4d (juhendaja Margus Sild).