Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Üleriigilise keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 21. jaanuaril toimus Saku Gümnaasiumis üleriigilise keemiaolümpiaadi piirkonnavoor. Suurepäraseid teadmisi näitasid olümpiaadil Viimsi Kooli õpilased. 9. klasside arvestuses võitis I koha Adel Müürsepp 9a (juhendaja Peeter Sipelgas) ja III koha saavutas Merilin Radvilavićius 9a (juhendaja Peeter Sipelgas). 10. klasside arvestuses tuli võitjaks Janar Velleste 10ml (juhendaja Hille Eek). Lisaks saavutasid Kevin Sults 8e (juhendaja Peeter Sipelgas) 8. klasside arvestuses VI ja Evo Annus 9b (juhendaja Mare Pent) 9. klasside arvestuses VI koha.

Viimsi Kooli esindasid veel Liisa Kumar 9c (juhendaja Mare Pent), Sarah Marie Laidre 9c (juhendaja Mare Pent), Joosep Vaht 9c (juhendaja Mare Pent), Kätrin Marleen Soesoo 8d (juhendaja Mare Pent), Jürgen Maasing 8d (juhendaja Mare Pent), Susanna Saadre 8f (juhendaja Mare Pent), Jonathan Sillak 8f (juhendaja Mare Pent), Anette Hallik 9e (juhendaja Hille Eek), Kirke Kadri Kaasik 9e (juhendaja Hille Eek), Jakob Haud 9f (juhendaja Hille Eek), Marelle-Merita Seren 10ml (juhendaja Hille Eek), Marten Raudi 8e (juhendaja Peeter Sipelgas), Anna-Maria Viilik 8e (juhendaja Peeter Sipelgas), Anna Mugu 8g (juhendaja Peeter Sipelgas), Lola-Mariin Kuus 8g (juhendaja Peeter Sipelgas), Karolina Johanna Freiberg 8g (juhendaja Peeter Sipelgas), Luisa Klaar 9d (juhendaja Peeter Sipelgas), Roger Käosaar 9a (juhendaja Peeter Sipelgas) ja Matthias Lill 9g (juhendaja Peeter Sipelgas).