Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Tüdrukute joonistamispäev

Neljapäeval, 26. jaanuaril toimus Harmi Põhikoolis Harjumaa 2.-4. klasside tüdrukute joonistamispäev teemal "Tuhkatriinu - kõige paremate tüdrukute hüüdnimi maailmas". Viimsi Kooli esindasid joonistamispäeval Madli Rikken 2a (juhendaja Greta Ammer), Silvia Kalvet 2b (juhendaja Maarika Koks), Lisette Lello 2c (juhendaja Kristina Raun Raielo), Laura Liisa Härmson 2d (juhendaja Eve Skoglund), Elis Merimäe 3a (juhendaja Marika Liivandi), Kaisa Marleen Mooste 3b (juhendaja Tiivi Väll), Mia Laureen Kilp 3c (juhendaja Tiivi Väll), Mona Mia Laidvee 3d (juhendaja Tiivi Väll), Lizette Kroon 4a (juhendaja Tanel Lindlo), Emily Freya Lõhmus 4b (juhendaja Maarika Koks), Karolina-Katarina Päiv 4c (juhendaja Tea Reinberk) ja Laura Leon 4d (juhendaja Margus Sild).