Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises

Reedel, 27. jaanuaril toimusid Kõrvemaa Matka ja Suusakeskuses Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises. Viimsi Kooli noored suusatajad näitasid väga häid tulemusi. 1.-6. klasside arvestuses saavutas võistkond koosseisus Mia Laht 6b, Beatrice Torim 5a, Karola Kallaste 3b ja Mari Mugu 5a III koha. 8.-9. klasside tüdrukute arvestuses tuli võitjaks Viimsi Kooli võistkond koosseisus Brita Peerna 8g, Karoliina Konno 8g, Eliisabet Kool 7f ja Eva-Maria Pajuri ning III kohale võistkond koosseisus Eva Katarina Tambets 8g, Marili Põlluaas 5a, Railin Viik 8b ja Maria Bobkin 8d. 8.-9. klasside noormeeste arvestuses tuli võitjaks Viimsi Kooli võistkond koosseisus Karl Anders Saarepuu 8f, Kristofer Säälik 8f, Maleksander Pajuri 8g ja Rasmus Siitam 8a. Meeskondi juhendas Ave Ojasoo.