Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Hansenist Tammsaareni võistulugemine Albus

27. jaanuaril toimus Albu Põhikoolis üleriigiline Tammsaare võistulugemine. Sihtgrupiks on V-XII klasside õpilased (10-19-aastased) ning kõrgkoolide õppurid nii kodu- kui välismaalt (kaasa arvatud muust rahvusest eesti keele õppijad). Hindamine toimus 4 vanuserühmas: V-VII klass; VII-IX klass; X-XII klass; üliõpilased. Ette tuli kanda kuni 5-minutiline katkend Tammsaare loomingust.
Viimsi Koolist osalesid kõrgetasemelisel konkursil: Laura Sofie Tohver 7c, Emili Kelle 8a, Emily Bruus 10hm, Heleriin Lass 10ml, Joonatan Kivi 11hm, Hans-Joosep Hanson 12ml (juhendajaks Külli Täht).
Viimsi Kooli õpilasi premeeriti järgnevalt: II koht Heleriin Lass ja III koht Emily Bruus.

Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi eripreemia Hans-Joosep Hanson
A.H.Tammsaare muuseumi eripreemia Joonatan Kivi

Palju õnne tublidele õpilastele ja nende juhendajale.