Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 28. jaanuaril toimus Saue Gümnaasiumis üleriigilise füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor. Väga häid tulemusi näitasid Viimsi Kooli õpilased. 9. klasside arvestuses saavutas Jorgen Tiigisoon 9c (juhendaja Ingrid Rõigas) I koha, Adel Müürsepp 9a (juhendaja Alge Ilosaar) ja Evo Annus 9b (juhendaja Alge Ilosaar) jäid jagama II-IV kohta. 10. klasside arvetuses tuli võitjaks Janar Velleste 10ml (juhendaja Ingrid Rõigas), II-V kohta jäid jagama Peeter Aleksander Paju 10ml (juhendaja Ingrid Rõigas ja Marelle-Merita Seren 10ml (juhendaja Ingrid Rõigas). 11. klasside arvestuss saavutas II koha Sten Raud 11ml (juhendaja Ingrid Rõigas), III-VI kohta jäid jagama Albert Ananda Viilik 11ml (juhendaja Ingrid Rõigas) ja Martin Reinok 11ml (juhendaja Ingrid Rõigas).

Viimsi Kooli esindasid veel Emili kelle 8a (juhendaja Kairit Pahla), Georg Krimm 8a (juhendaja Kairit Pahla), Veronika Kukk 8c (juhendaja Kairit Pahla), Jürgen Maasing 8d (juhendaja Ingrid Rõigas), Hanna Tiina Pekk 8e (juhendaja Mare Pent), Kevin Sults 8e (juhendaja Mare Pent), Anna-Maria Viilik 8e (juhendaja Mare Pent), Susanna Saadre 8f (juhendaja Mare Pent), Jonathan Siilak 8f (juhendaja Mare Pent), Kristiina Kivimäe 8g (juhendaja Ingrid Rõigas), Carl-Christjan Bogoslovski 9a (juhendaja Alge Ilosaar), Merilin Radvilavićius 9a (juhendaja Alge Ilosaar), Mark Tambik 9a (juhendaja Alge Ilosaar), Jakob Haud 9f (juhendaja Alge Ilosaar), Mathhias Lill 9g (juhendaja Peeter Sipelgas), Hans Kasepõld 11ml (juhendaja Ingrid Rõigas) ja Sten-Jan Sarv 11ml (juhendaja Ingrid Rõigas).