Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Esimesed klassid pidasid aabitsapidu

Kooliaasta on poole peale jõudnud ja esimestel klassidel sai “Aabits“ läbi loetud. 30. jaanuaril 2017 tähistati seda ühise aabitsapeoga. Pidulik sündmus koosnes aabitsalugudest, luuletustest, ühislauludest ja jõuti ka kahte filmi vaadata. Esimeses sai näha aabitsa valmimise lugu ning teine oli väike lavastus „Onu Heino valge puudel“. Esinemiste vahele mahtus viktoriin 10 küsimusega teemal „Aabits“, tuletati meelde erinevaid vanasõnu ja vastati mõistatustele. Parimatele viktoriinis osalejatele jagati auhindu ja kõik aabitsapeol osalejad said mälestuseks endale lõbusa järjehoidja, mida saab ise värvida ja juba oma tulevase õpiku vahel kasutada.

Rohkem pilte leiad siit